گروه آموزشی و تولیدی ربوکارنا در جهت توسعه و اشاعه هر چه بهتر خدمات آموزش خود در زمینه آموزش مفاهیم مهارت های الکترونیک و رباتیک و خلاقیت به شیوه فعالیت محور،  از تمام مهد کودک ها، مدارس و موسسات آموزشی سراسر کشور دعوت به همکاری می کند.

مهد کودک ها، مدارس و موسسات آموزشی می توانند از این طریق، یک منبع درآمد ثانویه به جریان درآمدی خود اضافه نمایند. با توجه به اینکه، گروه ربوکارنا دارای محصولاتی فعالیت محور است که بازار گسترده ای دارد، برگزاری دوره های آموزشی می تواند به دو طریق، درآمد بالایی برای مهد کودک ها، مدارس و موسسات ایجاد کند.

  •  
  • برگزاری دوره های گروه ربوکارنا در مدارس، مهد کودک ها و موسسات آموزشی است. دانش آموزان می توانند با شرکت در دوره های ربوکارنا با مفاهیم الکترونیک و رباتیک به صورت عملی آشنا شوند.
  • مدارس، مهد کودک ها و موسسات همکار ربوکارنا می توانند بسته های آموزشی دوره را حتی به تعداد کم با حداکثر تخفیف دریافت نمایند.

خدمات گروه ربوکارنا به مدارس، مهد کودک ها و موسسات

 

برگزاری دوره های جامع آموزشی برای مربیان: 

با توجه به اینکه یکی از خواسته های مراکز آموزشی، دریافت مهارت ها و دانش لازم است تا از طریق آن بتوانند دوره های مختلفی را برای نوآموزان خود برگزار کنند، گروه ربوکارنا در یک برنامه منسجم و زمانبندی شده، دوره های آموزشی جامعی را برای مربیان معرفی شده توسط مدارس، مهد کودک ها و موسسات برگزار می کند و بعد از آن پشتیبانی آموزشی لازم نیز انجام می گیرد.

ارائه محتوای آموزشی: 

با توجه به اینکه امروزه، محتوا عنصر جدایی ناپذیر آموزش است. گروه ربوکارنا، محتواهای آموزشی مرتبط را نیز در اختیار نمایندگان مربیان معرفی شده توسط مدارس، مهد کودک ها و موسسات قرار می دهد تا مربیان نیز به راحتی بتوانند این محتواها را در اختیار نو آموزان خود قرار دهند.

بسته های آموزشی: 

با توجه به اینکه دوره های ربوکارنا همگی فعالیت محور است و نو آموزان نیاز به بسته های آموزشی دارند. گروه ربوکارنا بسته های آموزشی را به مدارس، مهد کودک ها و موسسات خود، با حداکثر تخفیف ارائه می دهد.

پک آموزش الکترونیک
آزمایشگاه-الکترونیک-
مخترع-کوچولو
آزمایشگاه رباتیک

صدور گواهی پایان دوره از گروه ربوکارنا: 

بعد از گذراندن دوره آموزشی جامع، گواهی گذراندن دوره، برای مربی معرفی شده توسط مدارس، مهد کودک ها و موسسات از گروه ربوکارنا صادر می گردد.

معرفی مهد کودک ها، مدارس و موسسات آموزشی همکار:  

لیست تمامی مربیان آموزش دیده و مهد کودک ها، مدارس و موسسات آموزشی همکار به همراه تلفن تماس در سایت ربوکارنا قرار می گیرد.

ارائه تیزرها و بروشورهای تبلیغاتی: 

تیزرها و بروشورهای تبلیغاتی در اختیار مهد کودک ها، مدارس و موسسات آموزشی همکار قرار می گیرد. تا در صورت تمایل از آن در کانال های خود برای معرفی دوره استفاده کنند.

چگونگی همکاری مدارس، مهد کودک ها و موسسات

گروه ربوکارنا امکان همکاری با مهد کودک ها، مدارس و موسسات آموزشی را در تمام استان‌های کشور دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص همکاری با شماره   09028973387 تماس حاصل فرمایید.